Archief

Hieronder vindt u alle concerten die reeds voorbij zijn. Klik op een balk om de concerten te bekijken.


2017

Herfstconcert 2017

22/10/2017 - 15:00 uur

Sint-Anneke Centrum - Hanegraefstraat 5, 2050 Antwerpen

Concertante uitvoering door VSO met 100 koorzangers + solisten

Programma

Giueppe Verdi

- Il Trovatore

Herfstconcert 2017

21/10/2017 - 20:00 uur

Sint-Anneke Centrum - Hanegraefstraat 5, 2050 Antwerpen

Concertante uitvoering door VSO met 100 koorzangers + solisten

Programma

Giueppe Verdi

- Il Trovatore

Onder Ons

11/06/2017 - 15:00 uur

Sint-Anneke Centrum - Hanegraefstraat 5, 2050 Antwerpen

Een benefietconcert met een stukje gebak en koffie en thee à volonté ten voordele van het VSO

Programma

Muzikanten van het VSO

- Gevarieerd programma met kamermuziek

La Nuite Russe

22/04/2017 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Peter Tsjaikovski

- Marche Slave

Dmitri Sjostakovitsj

- Pianoconcerto No. 2

Solist(e): Eleonora Centa

Sergei Rachmaninov

- 3 symphonic dances

2016

Musik vom Rhein

12/11/2016 - 20:00 uur

Jezuïtenkerk - Gasthuisvest 52, 2500 Lier

Programma

Ludwig Van Beethoven

- Leonore 3 Ouverture

Johannes Brahms

- Vioolconcerto Op. 77

Solist(e): Jennifer Pio

Robert Shumann

- Rheinische Sympfonie

Back to Barock

12/05/2016 - 11:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Jorge Friedrich Händel

- Concerto voor Harp HWV 294

Johann Sebastian Bach

- Concerto voor Hobo BWV 1055

Antonio Vivaldi

- Selectie 4 seizoenen

Luigi Boccherini

- Minuet

Tomaso Albinoni

- Adagio in G minor

Johann Pachelbel

- Canon in D major

Sogno D'Italia

26/04/2016 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Peter Tsjaikovski

- Capriccio Italiano

Ottorino Raspighi

- Fontane di Rome

Felix Mendelsshohn

- Italiaanse Symfonie No. 4

From Mahler with love

14/01/2016 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Gustav Mahler

- Symfonie No. 4

Solist(e): Diane Verdoodt

New Year, New World

10/01/2016 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Leonard BernStein

- Ouverture Operette Candide

George Gershwin

- Rhapsody in Blue

Antonin Dvorak

- Symfonie de Nieuwe Wereld

2015

Classical Spectacular

17/10/2015 - 20:00 uur

Concertzaal Academie - Ferdinand Pauwelsstraat, 2180 Ekeren

Programma

Peter Tsjaikovski

- Ouverture 1812

Antonin Dvorak

- Celloconcerto Opus 104

Solist(e): Thibault Lavrenov

Nikolai Rimsky-Korsakov

- Sheherazade

Lenteconcert

02/05/2015 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Ludwig Van Beethoven

- Symfonie No. 6

Johannes Brahms

- Symfonie No. 3

Operatic New Year

11/01/2015 - 16:00 uur

deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen

Programma

Peter Tsjaikovski

- Ouverture Romeo en Julia

Giuseppe Verdi

- Zigeunerkoor uit Il Trovatore

Richard Wagner

- Ouverture tot Lohengrin

Giuseppe Verdi

- Triomfmards uit Aïda

Richard Wagner

- Pelgrimskoor uit Tannhauser

Ludwig Van Beethoven

- Koorfantasie

Operatic New Year

11/01/2015 - 11:00 uur

deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen

Programma

Peter Tsjaikovski

- Ouverture Romeo en Julia

Giuseppe Verdi

- Zigeunerkoor uit Il Trovatore

Richard Wagner

- Ouverture tot Lohengrin

Giuseppe Verdi

- Triomfmards uit Aïda

Richard Wagner

- Pelgrimskoor uit Tannhauser

Ludwig Van Beethoven

- Koorfantasie

2014

Symphonic Halloween

15/11/2014 - 20:00 uur

Concertzaal Academie - Ferdinand Pauwelsstraat, 2180 Ekeren

Programma

Camille Saint-Saëns

- Dance Macabre

Modest Moessorgski

- Een nacht op de kale berg

Sergei Rachmaninov

- Dodeneiland

Hector Berlioz

- Symfonie Fantastique

Pathétique

03/05/2014 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Johannes Brahms

- Tragische Ouverture

Edward Elgar

- Celloconcerto E

Solist(e): Thibault Lavrenov

Peter Tsjaikovski

- Symfonie No. 6

L'amour, Love Liefde

04/04/2014 - 20:00 uur

De Leest - Sint-Jorisstraat 62, 8870 Izegem

Programma

Peter Tsjaikovski

- Ouverture Romeo en Julia

Jean Sibelius

- Valse Triste

Georges Bizet

- Ouverture tot Carmen

Maurice Ravel

- Bolero

Nikolai Rimsky-Korsakov

- Selecties uit Sheherazade

Gustav Mahler

- Adegietto uit Symfonie No. 5

L'amour, Love Liefde

26/01/2014 - 20:00 uur

Mark Liebrecht Schouwburg - Heilig-Kruisstraat, 2640 Mortsel

Programma

Peter Tsjaikovski

- Ouverture Romeo en Julia

Jean Sibelius

- Valse Triste

Georges Bizet

- Ouverture tot Carmen

Maurice Ravel

- Bolero

Nikolai Rimsky-Korsakov

- Selecties uit Sheherazade

Gustav Mahler

- Adegietto uit Symfonie No. 5

2013

Carmina Burana

17/11/2013 - 15:00 uur

deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen

Programma

Carl Orff

- Carmina Burana O Fortuna

Carmina Burana

17/11/2013 - 11:00 uur

deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen

Programma

Carl Orff

- Carmina Burana O Fortuna

Carmina Burana

08/11/2013 - 19:00 uur

Cultuurcentrum Ter Dilft - Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 Bornem

Programma

Carl Orff

- Carmina Burana O Fortuna

Carmina Burana

08/11/2013 - 14:00 uur

Cultuurcentrum Ter Dilft - Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 Bornem

Programma

Carl Orff

- Carmina Burana O Fortuna

English Mysteries

05/05/2013 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Gustav Holst

- The Planets

Edward Elgar

- Enigmavariaties

Ouvertures

10/02/2013 - 20:00 uur

Mark Liebrecht Schouwburg - Heilig-Kruisstraat, 2640 Mortsel

Programma

Ludwig Van Beethoven

- Egmontouverture

Wolfgang Amadeus Mozart

- Don Giovanni

Wolfgang Amadeus Mozart

- Die Zauberflöte

Giuseppe Verdi

- La Forza del Destino

Giuseppe Verdi

- Nabucco

Gioachino Rossini

- Il Barbiere di Siviglia

Gioachino Rossini

- La Gazza Ladra

Richard Wagner

- Tannhauser

Ouvertures

02/02/2013 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Ludwig Van Beethoven

- Egmontouverture

Wolfgang Amadeus Mozart

- Don Giovanni

Wolfgang Amadeus Mozart

- Die Zauberflöte

Giuseppe Verdi

- La Forza del Destino

Giuseppe Verdi

- Nabucco

Gioachino Rossini

- Il Barbiere di Siviglia

Gioachino Rossini

- La Gazza Ladra

Richard Wagner

- Tannhauser

2012

Tanzmusik

10/12/2012 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Peter Tsjaikovski

- Suite uit het Zwanemeer

Boheemse Wouden

08/11/2012 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Berich Smetana

- Selectie uit Ma Vlast

Antonin Dvorak

- Symfonie No. 8

Russian Tribute

12/05/2012 - 20:00 uur

Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen

Programma

Aleksandr Borodin

- Polovtsiaanse dansen

Sergei Rachmaninov

- Pianoconcerto No. 2

Solist(e): Chen Zhengqiu

Dmitri Sjostakovitsj

- Symfonie No. 5

Johannes Brahms

- Hongaarse dansen

Tanzmusik

29/01/2012 - 20:00 uur

Koningin Elisabethzaal - Koningin Astridplein 26, 2018 Antwerpen

Programma

Georges Bizet

- L'arlésienne Suite

Peter Tsjaikovski

- Suite uit het Zwanemeer

Johannes Brahms

- Hongaarse dansen

Tanzmusik

15/01/2012 - 20:00 uur

Mark Liebrecht Schouwburg - Heilig-Kruisstraat, 2640 Mortsel

Programma

Georges Bizet

- L'arlésienne Suite

Peter Tsjaikovski

- Suite uit het Zwanemeer

Johannes Brahms

- Hongaarse dansen

2011

Les Nuits Parisienne

05/11/2011 - 20:00 uur

Concertzaal Academie - Ferdinand Pauwelsstraat, 2180 Ekeren

Programma

Georges Bizet

- L'arlésienne Suite

Claude Debussy

- Petite suite

Cesar Franck

- Symfonie in D minor

Les Nuits Parisienne

29/10/2011 - 20:00 uur

Onze-Lieve-Vrouw-ter-Duinenkerk - Kerplein, 8670 Koksijde-Bad

Programma

Georges Bizet

- L'arlésienne Suite

Claude Debussy

- Petite suite

Cesar Franck

- Symfonie in D minor